sanofi

Зворотний зв'язок

Ця форма призначена для звернення за додатковою інформацією та не передбачає розсилку. Ця форма не повинна використовуватися для надсилання інформації про побічні дії, небажані реакції (зокрема, серйозні та непередбачувані) під час застосування лікарських препаратів або медичних пристроїв Санофі та іншої інформації медичного змісту.

У разі розвитку небажаної реакції Ви можете повідомити про неї за телефоном: + 38 050-443-34-28 (цілодобово).

Інформація про конфіденційність

Натискаючи кнопку «Відправити», Ви погоджуєтесь на обробку компанією Санофі як власника наданих Вами в формі персональних даних з метою надання відповіді і формування внутрішньої звітності. Санофі зобов'язується охороняти конфіденційність переданих повідомлень і не передаватиме їх жодним третім особам поза Групою Sanofi. Адреса електронної пошти та інша інформація, зазначена Вами в формі, буде використана виключно для надсилання відповіді на повідомлення. Санофі не використовуватиме вказані Вами дані для розсилання матеріалів і інформації, що не запрошувалися. Для отримання додаткової інформації, зокрема, про свої права щодо захисту персональних даних, будь ласка, ознайомтеся з текстом Офіційного повідомлення. Якщо у Вас виникли запитання щодо стану здоров'я або призначень лікарських препаратів Санофі, Вам слід проконсультуватися з лікарем.

Поля, відмічені "*", є обов'язковими

Лист відправлено успішно.
Представтесь, будь ласка

* Прізвище

* Ім’я

Організація і посада

Повідомлення

Тема повідомлення

* Повідомлення

Контактна інформація

* Email

Країна

Місто

Індекс

Адреса

* Телефон

* поля, обов’язкові для заповнення
Інформація про конфіденційність
Натискаючи кнопку «Відправити», Ви погоджуєтесь на обробку компанією Санофі в якості володільця наданих Вами в формі персональних даних з метою надання відповіді і формування внутрішньої звітності. Санофі зобов’язується охороняти конфіденційність Ваших персональних даних і не буде передавати їх жодним третім особам поза Групою Sanofi. Адреса електронної пошти та інша інформація, зазначена Вами в формі, буде використана виключно для передачі відповіді на повідомлення. Санофі не використовуватиме вказані Вами дані для розсилки матеріалів і інформації, що не запрошувалися. Для отримання додаткової інформації, зокрема, про свої права щодо захисту персональних даних, будь ласка, ознайомтеся з текстом Офіційного повідомлення. Якщо у Вас виникли питання, що стосуються стану здоров’я або призначень лікарських препаратів Санофі, Вам слід проконсультуватися з лікарем. Ви отримаєте відповідь на своє повідомлення в найближчим часом. Дякуємо Вам за інтерес до нашої компанії.

Форма заповнена неправильно

Надіслати