sanofi

Про біль і спазм

Про біль і спазми

Ми всі розуміємо, що таке головний біль, спазм або біль в животі. Біль — обтяжливе відчуття, від якого людина страждає і якого намагається позбутися. Водночас він також є сигналом того, що в нашому організмі наявний подразливий фактор, який необхідно усунути.

Спазм м’язів як одна з причин болю

Відчуття болю виникає при подразненні больових рецепторів, які реагують на механічні, термічні та хімічні впливи.

Наприклад, при сильному скороченні і спазмі гладких м'язів порожнистих органів (шлуноку, стравоходу, сечового міхура, матки та ін.) активуються високопорогові механорецептори і виникає спастичний абдомінальний біль (абдомінальний — такий, що стосується живота). Зі скаргами пацієнтів на такий біль дуже часто стикаються на практиці лікарі багатьох спеціальностей.

Як усунути біль при спазмі м’язів

Відчувавши біль, людина зазвичай приймає знеболююче. Сьогодні фармацевтичний ринок пропонує великий вибір таких засобів. Проте вони усувають лише сам біль, а не його причину, картина захворювання стирається, і встановлення діагнозу ускладнюється.

На відміну від знеболюючих спазмолітики, зокрема препарат НО-ШПА®, усувають найбільш поширену причину болю — м’язовий спазм. Тому саме до них варто звертатися для того, щоб зняти біль при спазмі різного характеру і походження. Завдяки здатності розширювати судини таблетки НО-ШПА® також покращують кровопостачання тканин.

Застосування НО-ШПА® при болі та спазмі

Препарат НО-ШПА® широко використовують у своїй практиці гастроентерологи, терапевти, урологи та гінекологи багатьох країн світу.

Гастроентерологія. У цій сфері препарат НО-ШПА® призначається при спастичному больовому синдромі, який супроводжує різноманітні захворювання жовчовивідних шляхів — жовчнокам’яну хворобу, гострий або хронічний холецистит, холангіт тощо. Препарат також використовують (разом з іншими засобами) для усунення спазмів при гастриті, виразковій хворобі шлунку і дванадцятипалої кишки, ентериті, коліті, синдромі подразненого кишечника та ін.

Урологія. Тут препарат НО-ШПА® використовується для усунення спастичного болю при хворобах сечового тракту (цистит, пієліт) та інших запальних спастичних процесах, які виникають в органах сечовипускання.

Гінекологія. Для усунення спазму в комплексному лікуванні дисменореї (менструальний біль) застосовується препарат НО-ШПА® Комфорт

Головні болі напруги. Таблетки НО-ШПА® використовуються також у комплексному лікуванні головного болю напруги.

Таким чином, сьогодні НО-ШПА® широко призначається лікарями різних спеціальностей для усунення болю, викликаного спазмом гладеньких м'язів різної локалізації.


Читайте також: Показання до застосування препарату НО-ШПА®


* Інструкція для медичного застосування препарату НО-ШПА®, таблетки по 40 мг.Наказ МОЗ України №887 від 01.08.2017. Реєстраційне посвідчення в Україні № UA/0391/01/02 від 01.08.2017 р. Інструкція для медичного застосування препарату НО-ШПА® форте, таблетки по 80 мг. Наказ МОЗ України №1635 від 07.09.2018. Реєстраційне посвідчення №UA/8879/01/01 від 07.09.2018. Інструкція для медичного застосування препарату НО-ШПА® комфорт, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 40 мг. Наказ МОЗ України № 1389 від 08.11.2017. Реєстраційне посвідчення в Україні № UA/15328/01/01 від 08.11.2017.