sanofi

Про препарат

Показання до застосування препарату НО-ШПА®:

З лікувальною метою при:

  • спазмах гладкої мускулатури, пов’язаних із захворюваннями біліарного тракту: холецистолітіазі, холангіолітіазі, холециститі, перихолециститі, холангіті, папіліті;
  • спазмах гладкої мускулатури при захворюваннях сечового тракту: нефролітіазі, уретролітіазі, пієліті, циститі, тенезмах сечового міхура.

Як допоміжне лікування при

  • спазмах гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту: виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гастриті, кардіо- та/або пілороспазмі, ентериті, коліті, спастичному коліті із запором і синдромі подразненого кишечнику, що супроводжується метеоризмом;
  • головному болю напруження;
  • гінекологічних захворюваннях (дисменорея).

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до дротаверину або до будь-якого компонента препарату.
  • Тяжка печінкова, ниркова або серцева недостатність (синдром малого серцевого викиду).
  • Дітям віком до 6 років застосування препарату протипоказано. Застосування дротаверину дітям не оцінювалося у клінічних дослідженнях.

З обережністю

  • Застосовувати з особливою обережністю при артеріальній гіпотензії. Кожна таблетка препарату Но-шпа® містить 52 мг лактози. Не застосовувати для лікування хворих, які страждають на рідкісні спадкові захворювання, такі як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа або синдром мальабсорбції глюкози-галактози.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Якщо у пацієнтів після застосування препарату спостерігається запаморочення, вони повинні уникати потенційно небезпечних занять, таких як керування автомобілем і виконання робіт, що потребують підвищеної уваги.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Як показали результати ретроспективних клінічних досліджень та досліджень на тваринах, пероральне застосування препарату не спричиняло жодних ознак будь-якого прямого або непрямого впливу на вагітність, ембріональний розвиток, пологи або післяпологовий розвиток. Однак необхідно з обережністю призначати препарат вагітним жінкам.

Годування груддю. Через відсутність даних у період годування груддю застосування препарату не рекомендується.


* Інструкція для медичного застосування препарату НО-ШПА®, таблетки по 40 мг.Наказ МОЗ України №887 від 01.08.2017. Реєстраційне посвідчення в Україні № UA/0391/01/02 від 01.08.2017 р. Інструкція для медичного застосування препарату НО-ШПА® форте, таблетки по 80 мг. Наказ МОЗ України №1635 від 07.09.2018. Реєстраційне посвідчення №UA/8879/01/01 від 07.09.2018. Інструкція для медичного застосування препарату НО-ШПА® комфорт, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 40 мг. Наказ МОЗ України № 1389 від 08.11.2017. Реєстраційне посвідчення в Україні № UA/15328/01/01 від 08.11.2017